Post Thumb

Заедно с пролетта, след кратка пауза се завръща и "Бургас танцува".

Отново в пет поредни дни, 7-11 май, на пл. "Св. св. Кирил и Методий" много музика и разнообразни танци ще завладеят града.

Танцови клубове, школи, фолклорни ансамбли и много други формации за пореден път ще представят своя талант пред публиката.

Над 40 са участниците, записали се към момента. "Бургас танцува" винаги се е радвал на голям интерес, не само заради многообразието от стилове и музика, но и заради това, че няма граница между участници и публика.

Всеки, който желае, може да се включи по всяко едно време в изпълненията на съставите, да разпусне след дългия работен ден или просто да се ориентира към кой стил да насочи танцовите си възможности.

ПРОГРАМА ТАНЦОВ ФЕСТИВАЛ "БУРГАС ТАНЦУВА"
7-11 МАЙ 2018 ГОД.
ПЛ. "СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ"

7 МАЙ /ПОНЕДЕЛНИК/ - 18:30 Ч. - ФОЛКЛОР

1.    ФА "Лукойл нефтохим"

2.    ТК "Лукойл нефтохим"

3.    ДФА "Трите пъти"

4.    "Крайморци"

5.    ТК "Поморие"

6.    ТК "Вая"

7.    ФТК "Мартеница"

8.    ТК  "Генгер"

9.    Школа  "На хорото"

10.   ТК  "Пламък"

11.   Българит

 

8 МАЙ /ВТОРНИК/ - 18:30 Ч. - ЗУМБА И МОДЕРЕН БАЛЕТ

1.       Фит Бургас - зумба

2.       Творческо студио - модерен балет "Князът" при ОУ  "Св. Княз Борис I"

3.       Зумба - Вили Бургас

4.       Калиопе - модерен балет

5.       ТШ "Естрела"

6.       Табата с Димитър

7.       Зумба с Гери

 

9 МАЙ /СРЯДА/ - 18:30 Ч. - ХИП-ХОП, АКРОБАТИКА И ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА

1.       Rhytm escape

2.       Dxcrew

3.       ТШ "Естрела"

4.       Акробатика

5.       Художествена гимнастика

 

10 МАЙ /ЧЕТВЪРТЪК/ 17:30 Ч. - ЛАТИНО, СПОРТНИ, АМЕРИКАНСКИ, ТАНГО И МАЖОРЕТНИ ТАНЦИ

1.       Парад на мажоретките

2.       ТШ "Крис"

3.       Клуб по спортни танци "Бургас 75"

4.       Танго клуб

 

11 МАЙ /ПЕТЪК/ - 18:30 Ч. - ФОЛКЛОР

1.    ДФТА "Радост"

2.    ФТА "Никола Гинов"

3.    Танцов състав при ОУ "Бр. Миладинови"

4.    ТК "Миладина"

5.    ДТС "Лъкатниче"

6.    ФК "Гергьовче"

7.    ФТА "Лазур"

8.    ФК "Лазур"

9.    "Цвете"

10.   "Чанове"

11.   ФК "Бял равнец"

12.   анс. "Чайка" - Бургас

13.   анс. "Чайка" - Поморие

14.   ТК "Георгиев"
  • 2018-05-04
  • Admin